A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Mozzik - Cocaina


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  584

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/07/2016

2016-07-30T14:54:16

Music & Arrangement:

Zzap And Chriss

Lyrics:

Mozzik

Song from the album:

"The Best Of"
REF. 2x:
Se ftyren e ki t'bardh
si ko, si ko, si kokaina
Se ftyren e ki t'bardh
si ko, si ko, si kokaina
Se shpirtin ma ki marr
si ko, si ko, si kokaina
Se shpirtin ma ki marr
si ko, si ko, si kokaina

Xhani xhani s'jena mo ne tani
po t'shoh prej xhamit te ballkoni
po ta shoh ftyren po zbehna si Simpsoni
provoj me t'thirr, busy telefoni

x2
Nashti nashti ma ki bo bllok
nashti ma ki bo bllok
nashti ma ki bo bllok

Ti m'ke bo per barna
plagt e mia sun i mbyll me harna
N'trup tem je kancer qe nuk hiqet
sado Mozzi qe perpiqet

x2
Nashti nashti ma ki bo bllok
nashti ma ki bo bllok
nashti ma ki bo bllok

REF. 2x:
Se ftyren e ki t'bardh
si ko, si ko, si kokaina
Se ftyren e ki t'bardh
si ko, si ko, si kokaina
Se shpirtin ma ki marr
si ko, si ko, si kokaina
Se shpirtin ma ki marr
si ko, si ko, si kokaina

Jam tu dal prej vetures
ty ti kom fal krejt
ato qe s'ja fala naj kurves
dashnia fakulltet e ti e fitove bursen
m'ka marr malli me ardh me ta kafshu buzen
fakti qe pi ndrron numrat po m'shtin thell
mos pi nrron qunat, qunat
se per femer njerzt kan dhon pluma
e tradhtin me pranu s'muna
s'muna (yeah) s'muna pasha jeten
nese s'jam mir me ty
s'jom mir me shneten
i boj Kosoves deti me kto lot qe po derdhen
1 her 1000 vjet tipat sikur na ndjehen
hajde dehem, nxehem, prekem
se neser dekum e na myt maraki
po m'mungon, po m'mungon hajde t'kapi
melodi preferume zhurma te shtrati

REF. 2x:
Se ftyren e ki t'bardh
si ko, si ko, si kokaina
Se ftyren e ki t'bardh
si ko, si ko, si kokaina
Se shpirtin ma ki marr
si ko, si ko, si kokaina
Se shpirtin ma ki marr
si ko, si ko, si kokaina


Lyrics submited by  imbebe   ismeti19e-Cards (6)

2017-03-16 23:01:54
Se për femër
Njerzt kanë dhon pluma
E tradhtinë
Me pranu s'muna
2018-08-30 22:17:47
M'ka marr malli me ardh
Me ta kafshu buzën
U krijua nga migenaa 2018-05-29 21:09:21
N'trup tem je kancer qe nuk hiqet
sado Mozzi qe perpiqet
2018-01-22 16:08:42
Se ftyren e ki t'bardh
si ko, si ko, si kokaina
Se shpirtin ma ki marr
si ko, si ko, si kokaina
2018-01-22 15:45:57
ty ti kom fal krejt ato
qe sja fala naj kurves.
U krijua nga 😎 2017-12-02 14:42:52
s'muna pasha jeten
nese s'jam mir me ty
s'jom mir me shneten

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019