A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Mozzik - Pa Pa


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  256

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/07/2018

2018-07-26T23:00:02

Ajo sen nuk tha
Veç ma boni papa
S'majti ça tha
Veç iki papa
Gjithçka çka m'dha
Ke veç ni papa
S'dike ça e gjeti
Veç ma boni papa x2

Ke mëngjes i ftohtë
Kur ti ike brriu, brriu
E sonte nata shumë nxehtë
Unë po t'thom ty: qiu, qiu
Vallah Bilah, me ty nuk hi n'gjynah
Ti je shumë e keqe, as qeni nuk t'ha
T'kuptoj që t'vranë e m'shanë se sun e man
Ama scheiße egal

Eu mirë që ike
Se trunin ma qite
Mu mu keshke
Kur dojshe me shku n'Maldive
Me mu, me mu
Unë me ty me harxhu? Nevah
Paret jon tu shumzu, better
Qekjo kanga me t'shëmtu

Ajo sen nuk tha
Veç ma boni papa
S'majti ça tha
Veç iki papa
Gjithçka çka m'tha
Ke veç ni papa
S'di ça e gjeti
Veç ma boni papa x2

Nuk di çfarë e keqe të gjeti
Ty s't'ka folë ftyra, ty t'ka folë sherki
Tash t'boj me fol vetë me veti
Kush k*ri po menon që je ti?

Jom i bardhë e zemrën kakao
S'di mi ra pishman e me thon: kakao!
Shyqyr Zoti me ty m'ndau
Se me ty s'mu rrike
Kshtu që ciao
Mos m'merr n'gojë si sakiz
E dijnë kejtë
Une jom motherf**k, yes
E jom real
Deri n'dhe e nuk jom artist
Jom p*dhnone
Nuk jom une rastsisht ktu

Check, tu u sill n'Rolls Royse
Po sillësh me f**kboys
Vet pi kerrit ja ndreçi dhamt krejtve truç
Le cash coys

Zikit s'i ha
Zikit, Zikit s'i ha
Zikit s'i ha
Zikit, Zikit, ha-hah

Ajo sen nuk tha
Veç ma boni papa
S'majti ça tha
Veç iki papa
Gjithçka çka m'dha
Ke veç ni papa
S'dike ça e gjeti
Veç ma boni papa x2


Lyrics submited by  Tonnidas   imbebe   dionae-Cards (8)

2018-09-28 16:29:42
Nuk di çfarë e keqe të gjeti
Ty s't'ka folë ftyra,
ty t'ka folë sherki
Tash t'boj me fol vetë me veti
Kush k*ri po menon që je ti?
U krijua nga Ervin Mera 2018-09-12 11:27:49
Nuk di çfarë
e keqe të gjeti
Ty s't'ka folë ftyra,
ty t'ka folë sherki
U krijua nga D 2018-09-05 09:23:28
Mos m'merr
n'gojë si sakiz
2018-08-04 08:26:20
shyqyr zoti me ty m'ndau
se me ty s'mu rrike
kshu qe ciao
2018-08-04 07:41:12
Tash t'boj me fol vetë me veti 
Kush k*ri po menon që je ti?
2018-08-01 06:03:06
Ke mëngjes i ftohtë
Kur ti ike brriu, brriu
E sonte nata shumë nxehtë
Unë po t'thom ty q*u q*u
2018-07-30 12:14:57
Ajo sen nuk tha
veç ma boni PaPa
U krijua nga Griezmann 2018-07-29 07:08:44
Ajo sen nuk tha veç ma boni papa

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018