Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mozzik - Hotel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6

2x

N'hotel, numer 7, me shofer, v'jen me marr
Ajo, po del, me ni star, bash star, hoodstar baby

N'hotel, numer 7, n'ora 7, vjen ni loqk e gata ma bon naten e gjat
Ajo porosit champagne edhe, frutat n'pjate
Ma gic qafen si [?] thot gjakun e ki mjalt
Mozzik
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/02/2022


Mozzik - Hotel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hotel".
3. Video është e këngës "Hotel", por nuk këndohet nga Mozzik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mozzik:


Komente 0