TEKSTESHQIP

Mozzik
Hotel
Lyrics

2x N'hotel, numer 7, me shofer, v'jen me marr
Ajo, po del, me ni star, bash star, hoodstar baby

N'hotel, numer 7, n'ora 7, vjen ni loqk e gat ma bon naten e gjat
Ajo porosit champagne edhe, frutat n'pjate
Ma gic qafen si blet mthot gjakun e ki mjalt
7 vet pja lypin, e 7 vet tjer pi shkrujn
Me mujt me mpa najkush me to, 7 vet m’gjujn
Vozit BMW 7she edhe numrat i ka 7tshe
Para se me ec, 7 her mputhi nfaqe

Me ty ma ka rrok si nlloto, sikur loja gervisht-fito
E tash asnjona tjeter sma do,kët lifestyle e kena moto

2x Me ty mran krejt 7she, 7she, 7she
Me ty du vec paqe, paqe, paqee

Reff 2x: N'hotel, numer 7, me shofer, v'jen me marr
Ajo, po del, me ni star, bash star, hoodstar baby


Ajo cohet n7 edhe flen tnesermen en 7
Se tripi i pelqen dhe e bon me orar tgjat
7 her kom dal me to, mtha “paske shum nafak”
7 gushti u kon i funit e maj men dhe sikur dat

N7 shtete i kom ndrru 7 krevte
Po se di problem me gjete, un ti dua dhe defektet
Vec ti mi con t’rrënqethnat, vec ti kur tshoh mkapin ethnat

Menova qe tkapi si nlloto, amo qesaj here spe do
Po lypi si ti, po spo shoh
Mamma mia ca mke bo

Vec ti em kape kape kape
A u knaqe knaqe knaqe
Vec ti dite mkape mkape mkape
E di u knaqe knaqe knaqe