Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mr.Don

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Mitrovice 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Mr.Don është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Mr.Don ka lindur dhe jeton ne Mitrovicë. Deri më tani Gjimnazin e përfundoi në "Frang Bardhi" Mitrovicë. Më datë 6 Korrik 2013, Mr.Don publikon videoklipin "Kosovë Jamaica". Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative. Më datë 15 Korrik 2015, Mr.Don publikon videoklipin "Elegji". Më datë 31 Korrik 2016, Mr.Don publikon videoklipin "Malli". Muzika e këngës u punua nga Mixey, teksti u shkrua nga vetë Mr.Don. Videoklipi u prodhua nga Pinkmoo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jimm

Ali (LGR)

Great

Specialisti

Mad Boy

Chambeh

1ky

Big L

Don Pate

Tuzhi-G

Tags: Mr.Don


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet