Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mr Elvis - I'm So Hood (Feat. Kombinat Rapcity)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

is so hood im so hood oooo
im so hood
te gjith se bashku jemi mbledhur sot ne per nje qellim
im so hood
per ti treguar kundershtarve ton ne sot ne jem
im so hood
ndaj ne ju themi stop se ktu prodhuat hip hop
im so hood
ne arrim qellimin ton se forcen e ndalojm na prej teje fitojm

tham ketu jam kur flas per kombinato refuzimi ktu ka revista me vler qe i do shum irimi nuk jam si kta mituzi qe ma lidh zingjirin na jemi sarakolla per rreth mbajm medalje prej floririn repi ne kosov e mbulojm perparojm tejkalojm 69 te kta e 55 vizjonar me vizjon kemi fllash shum te holla e respektojm hip hopin e di shum e degjojna


Ky tekst u dërgua nga LurcheeMr Elvis
Featuring: Kombinat Rapcity
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/10/2012


Mr Elvis - I'm So Hood
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I'm So Hood".
3. Video është e këngës "I'm So Hood", por nuk këndohet nga Mr Elvis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mr Elvis:


Komente 0