Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mr Elvis - Sa Mire Po Te Rrinkan Xhinkset Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  26

ref 1x
sa mir po te rrikan xhinkset
ooo
sa mir t'rri minifundi
ooo
sa mir po trrikan strecet
oooo
se je vetem per pompompopopopo
sa mir po trrikan tangat
ooooo
po ashtu dhe belizomat
oooo
per ty cunat djegin gomat
ooo
se je vetem per pompompopopopo

po tshoh perpara nuk shoh permas me plq trrupi yt sikur je kim kardashian me floket e gjata dhe vithet e forta e embel ne ftyr sikur vet rita ora , te gjithe te fishkellejn kur ti ecen rruges se era e parfumit mbas teje te humbesh
m m m m m m m
ti po dukesh sh sexy e gjate si daomi dhe me sy ngjyr bojqielli

ref 1x
sa mir po te rrikan xhinkset
ooo
sa mir t'rri minifundi
ooo
sa mir po trrikan strecet
oooo
se je vetem per pompompopopopo
sa mir po trrikan tangat
ooooo
po ashtu dhe belizomat
oooo
per ty cunat djegin gomat
ooo
se je vetem per pompompopopopo

ti ke kofshet e drejta dhe pulpat e forta si catrina xhons kur shkel dridhet toka buzeqeshjen e ke te vetme unike kur qesh buza jote te gjith tjeret i mahnite tgjith po te qepen pas neper rruget e qytetit je teper e bukur si vajza e preslit buzet i ke plot forma ngjyr mishi kush nuk do ti provoj dhe me pas te te fliste eeeeee

ref 1x
sa mir po te rrikan xhinkset
ooo
sa mir t'rri minifundi
ooo
sa mir po trrikan strecet
oooo
se je vetem per pompompopopopo
sa mir po trrikan tangat
ooooo
po ashtu dhe belizomat
oooo
per ty cunat djegin gomat
ooo
se je vetem per pompompopopopo

dhe shum jan tu ardh me tbo pervete por ti jo nuk pranon asnji per lidhje konkrete si qershia mbi torte po qendron e paprekme si monika deluci po sillesh mes njerzve ke qef me te ngju e kezerin e embel kur flet ne telefon dhe bilbili e le kengen tgjith jam i sigurte qe po cmenden pas teje kurse ti moj trilece po cmendesh pas meje

ref 1x
sa mir po te rrikan xhinkset
ooo
sa mir t'rri minifundi
ooo
sa mir po trrikan strecet
oooo
se je vetem per pompompopopopo
sa mir po trrikan tangat
ooooo
po ashtu dhe belizomat
oooo
per ty cunat djegin gomat
ooo
se je vetem per pompompopopopo

ref 2x
ti ndalu vetem nje cast
shum sexy je posht e lart
na heq trrurin kur kalon
policia te respekton
se je vertet nje sexy bomb

ref 1x
sa mir po te rrikan xhinkset
ooo
sa mir t'rri minifundi
ooo
sa mir po trrikan strecet
oooo
se je vetem per pompompopopopo
sa mir po trrikan tangat
ooooo
po ashtu dhe belizomat
oooo
per ty cunat djegin gomat
ooo
se je vetem per pompompopopopo


Ky tekst u dërgua nga spiro


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mr Elvis
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/07/2013


Mr Elvis - Sa Mire Po Te Rrinkan Xhinkset
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Mire Po Te Rrinkan Xhinkset".
3. Video është e këngës "Sa Mire Po Te Rrinkan Xhinkset", por nuk këndohet nga Mr Elvis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mr Elvis:


Komente 0