TEKSTESHQIP

Mr Elvis
Femrat Shqiptare
Lyrics

U riktheva perseri dhe per ju vajza do flas
me mburrje pra tju them se n´shqipri ka femra klas
sexy sexy shum jan e te shara nuk kane
Nga do ti hedhesh syte me bukurin ty te vran
ju me kuptoni fort mir se cfare dua tju them
dhe e shihni vet me sy, sec femra rrit sot ky ven
ka lezet mbi lezet vajza tmira qe kemi
te lyera me parfume t´patinuara nga kremi
vertetsia per kto vajza eshte 100% realitet
se dhe ju keni sy ndaj besoj se sdo koment
dhe kur i she tek levizin n´kryeqytet
me shum lezet veshjet e lyre provokuse tbojn te futesh sot ne dhe.
Dhe kur koken ti kthen papritur menjane
sheh nje vajz superseksi me gjysem gjoksi jasht.
Pra ngado ti hedhesh syte e e di cdo veshtrosh
esht e qart shum e qart vajza shqiptare sot te josh

(refreni)(2x)
Vajzat shqiptare jane vertet fort seksi
tek i sheh te eksitojne te largojn oreksin.
Keto i them pervete por i them edhe per ju
me ju vajzat me gjen me te shtrenjt ne bote jo skam me ju ndru.

Femrat tona padyshim jane me tmira nbot
kjo eshte e vertetuar vec nga pamja e tyra sot
dhe i verber te jesh vec me arom do ti n´djesh
esht vertet nje kenaqsi vajzen shqipe prane ta kesh
A sa siklet qe eshte kur ty te kalojne prane
jo smund ti rezistosh pa thene sikur nje fjale
minifuni dhe tanga ngado dominojn
ne meshkujt e sotem me shume na ingronojm.
kemi bredhur tere boten dhe me sy kemi pare
femrat tona padyshim mbeten NUMBER ONE.
Jo ky sesht kompliment por eshte vertetesi,
ndaj mesoje ti i huaj dhe neqoftse ti se di.
Mr.Elvis pa then emrin nqs keni ju ankes
thoni ju mendimin tuaj por njeri zdo tju mbeshtes

(refreni)(2x)
Vajzat shqiptare jane vertet fort seksi
tek i sheh te eksitojne te largojn oreksin.
Keto i them pervete por i them edhe per ju
me ju vajzat me gjen me te shtrenjt ne bote jo skam me ju ndru.

Jane si mjalt vajzat tona jane si mjalt mjalt
dhe miss boten t´ma ofrojn jo se dua prane
Dhe Marylin Monroe te ngjallet I love you te me thote
do ti pergjigjem me keqarje qe mos u lutni kot.
Ajo vertet ka qene nje yll dhe me emer ne bote
por me vajzat shqiptare jo une kurre se krahasoj.
Por mos mendoni ju o njerez se une me kaq mbarova
kam akoma per te shtuar dhe dicka per femrat tona.
Se cfare dua te shtoj me keqardhje do tregoj
kur vjen puna per sex vajzat tona t´refuzojn
ky fenomen ndodh shpesh sot ne shoqerine tone
gjoja mentaliteti sotem atyre sja lejon.
Por pabet e lokalet aman ci mbushim plot,
ndenjur kemb permbi kemb me cigare dhe alkol.
Tek leviz neper qytet me veshtrim nga vajzat tona
dalin zhveshur para mbremjes sikur ti kete bere nena

(refreni)(4x)
Vajzat shqiptare jane vertet fort seksi
tek i sheh te eksitojne te largojn oreksin.
Keto i them pervete por i them edhe per ju
me ju vajzat me gjen me te shtrenjt ne bote jo skam me ju ndru.

DËRGOI: