TEKSTESHQIP

Mr Elvis
Moj Kasolle
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Kasolle" kënduar nga Mr Elvis.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që ta shijojmë edhe më shumë, projekti u përcoll tek artdhashësit mjaft këndshëm edhe me klip muzikor, i cili u publikua më 7 Shtator 2009.