TEKSTESHQIP

Mr Elvis
Sadiu 1
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sadiu 1" kënduar nga Mr Elvis.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.