A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mr.Trimi

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  8
  • Origin:
  • Gjakove 
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Mr.Trimi is a popular singer of Hip-Hop music. Leutrim Demcanaj ose Mr.Trimi filloi ne vitin 2004 te mirret me Hip Hop ne at koh veq me texte u mirr sepse kushtet e vshtira jan kan per te incizuar ndo nje kang, pastaj ne vitin 2006 ja nisi te inczoj DEMO dhe pat sukses me taletin e vet, mandej vitin 2007 Mr.Trimi vendosi qe ta merr Hip Hop-in seriozisht dhe i bani disa kang profesionale si kanga ''N'Pauzim'' ''Mr.Trimi ft. K-Lay & Agresioni - Remember'' me kto kang ke i knaqun pastaj ne vitin...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Twitter

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Anonimos

Merytoni

Ex King

Anestezioni

Miril

Overlord

D-Komit

Rascom

ZeeroMan

Liberian Selimi


Tags: Mr.Trimi, Mr. Trimi, Leutrim Demcanaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019