Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Mr.Trimi - On The Speed  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/03/2012

2012-03-09T20:14:33


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "On The Speed" kënduar nga Mr.Trimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mr.Trimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mr.Trimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet