Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mr. Valos

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
Mr. Valos është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bekim Halili

Nusran Fera

Enis Potoku

Chika

Arjan Effecti

Breaker G

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Muhamer Duraku-Meli

Berati

Ardi (Ardian Hasaj)

Tags: Mr. Valos, Mr Valos, Mr Valon


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet