Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: MRK është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 23 Shkurt 2015, Mrk publikon videoklipin "Per Muzike Kam Lind". Më datë 9 Shtator 2015, Mrk publikon videoklipin "Wake Up". Më datë 20 Mars 2016, Mrk publikon videoklipin "50 Gramm", në bashkëpunim me Ob Diablo. Më datë 27 Mars 2016, Mrk publikon videoklipin "Bang Bang", në bashkëpunim me Simbol. Më datë 31 Gusht 2019, Stresi publikon videoklipin "Nuk O Veq Gang", në bashkëpunim me MRK. Teksti i këngës u shkrua nga Stresi & MR...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

J.B.

Slitta

Dora

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Floriant Salihu (Flow)

I Panjohuri


Tags: Mrk, M.R.K

Krijo Një Kartolinë