Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muaad

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
 • Emri i Vërtetë:
 • Muad Gashi
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Muaad është një këngëtar i njohur. Jeton ne Prishtinë. Më datë 25 Shkurt 2012, Muaad publikon videoklipin "Maje N'men". Videoklipi u prodhua nga Pulla. Më datë 15 Maj 2012, Muaad publikon videoklipin "What's Up". Më datë 16 Maj 2012, Muaad publikon videoklipin "Shko Tash", në bashkëpunim me Simpatico. Më datë 21 Korrik 2012, Muaad publikon videoklipin "She's Mine". Më datë 9 Shkurt 2013, Muaad publikon videoklipin "Mos U Kthe". Më datë 4 Maj 2015, Muaad publikon ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Trim Jakupi

Jashar Hoxha

Krayzie Xia

Shqipran Maliqi

Armend Sherifi

Kasso

Besart Halimi

Ron Rexhi

Cadox

Big Boy Niti

Tags: Muaad, Muad, Muaad Gashi


Komente mbi këtë artist