A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Muhabbet

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Köln 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Muhabbet është një këngëtar i huaj i njohur. 1960'larda çalışmak için Almanya'ya giden ve oraya yerleşen 1. kuşak bir göçmenin torunu. Aslen Eskişehir'li olup Almanya'da doğmuştur. Ağabeyi Levent Erşen (sanatçı adı $iki Pa!) ile birlikte 11 yaşlarında evde müzik yapmaya başladı. 2003 yılında Almanya'da 4. kuşak göçmen çocuklarının Türkçe'yi iyi anlamadıklarından yola çıkarak Al...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Philippe

Pantelis Pantelidis

Buray

Koray Avci

Colonel Reyel

Tose Proeski

Alfonso Herrera

Claude Kelly

Lee Dewyze

Mabel Matiz


Tags: Muhabbet

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019