Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Muhabbet - Ich Will Nicht Gehen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ich Will Nicht Gehen".
3. Video është e këngës "Ich Will Nicht Gehen", por nuk këndohet nga Muhabbet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muhabbet - Ich Will Nicht Gehen  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00(Vers 1)
Es brennt mir etwas auf der Seele,
ich weiiŸ nicht wie ich's dir erzi¤hle,
du sagst zu mir du trennst dir deine Wehne,
doch siehst nicht wie ich hier Tri¤nen vergieiŸe.

(Chorus 2x)
Ich strebe, lebe nur nach dir,
ich gehi¶r zu dir,
bleib bei mir,steh zu mir und sage mir ich fehle dir,

(hook 2x)
Die Ti¼r steht auf,ich schau hinaus,mein Herz bleibt stehen, verdammt ich will nicht gehen

Ich will nicht gehen,ich will nicht gehen, ich will nicht gehen,ich will nicht gehen,

ich will nich gehen,ich will nicht gehen, ich will nicht gehen, verdammt ich will nicht gehen

(Vers 2)
Nun sei doch,sei doch nur mal ehrlich war die zeit fi¼r dich und mich nicht herrlich,war ich mit dem Schein,mit mir ganz allein mein gri¶iŸter Wunsch war es mit dir zusammen zu sein

(Chorus 2x)....

(hook)
Die Ti¼r steht auf,ich schau hinaus,mein Herz bleibt stehen, verdammt ich will nicht gehen

Die Ti¼r steht auf,ich kann hinaus,doch ich bleib hier stehen verdamt ich will nicht gehen

Ich will nicht gehen,ich will nicht gehen, ich will nicht gehen,ich will nicht gehen,

ich will nich gehen,ich will nicht gehen, ich will nicht gehen, verdammt ich will nicht gehen

(hook)
Die Ti¼r steht auf,ich schau hinaus,mein Herz bleibt stehen, verdammt ich will nicht gehen

Die Ti¼r steht auf,ich kann hinaus,doch ich bleib hier stehen verdamt ich will nicht gehen

ich will nicht gehen, ich will nicht gehen, verdammt ich will nicht gehen.


Më Shumë Këngë Nga Muhabbet:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet