Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Muhabbet - Schnella Als Ich

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Schnella Als Ich".
3. Video është e këngës "Schnella Als Ich", por nuk këndohet nga Muhabbet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muhabbet - Schnella Als Ich  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Schnella als ich . schnella als ich . schnella als ich . seh'

2X
Muhabbet habe ich es dir nicht gesagt
Verstehst du nun
Habe ich es dir nie gesagt
Schnella was willst du tun

Die welt sie dreht sich so das mein kopf sich dreht
Als schnella als ich seh', als ich geh' . als ich geh'
Es gabe ne zeit da waren wir beide stark vereint
Ich es ist vorbei sag nun jedem bescheid

2X
Habe ich es dir nicht gesagt
Songtexte verstehst du nun
Habe ich es dir nie gesagt
Was willst du tun
Songtext
Warum sollen wir leiden
Weil uns hier niemand hilft
Siege werden wir schreiben
Lyrics und es reicht kein blatt kein stift
Keiner erhebt sich vor den schlechten mächten hier
Lyric schnella als wir sehn betrügen sie dich und mich hier
Liedertexte
2X
Habe ich es dir nicht gesagt
Verstehst du nun
Habe ich es dir nie gesagt
Liedertext was willst du tun

Wir werden uns vereinen bis niemand mehr zu dir steht
Alle egal wo der wird weinen, weil ihr führer untergeht
Muhabbet die sonne sie wird scheinen, das licht erstrahlt
Uns aus dem herzen
Schnella es wird erscheinen, wir werdens erreichen
So sei's denn

4X
Als habe ich es dir nicht gesagt
Verstehst du nun
Habe ich es dir nie gesagt
Ich was willst du tun


Më Shumë Këngë Nga Muhabbet:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet