Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Muhabbet - Alles Tun

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alles Tun".
3. Video është e këngës "Alles Tun", por nuk këndohet nga Muhabbet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muhabbet - Alles Tun  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Oh baby, baby warte
Ých werd nicht schlafen
Ohne dich
Muhabbet dieses leben braucht dich
Ých werde sterben ohne dich
Gib mir jede strafe
Alles doch die einsamkeit verdien ich nicht (oh bitte nicht
Oh bitte nicht oh bitte nicht)
Tun
[Prebridge]
Ých seh nicht nur ein' untergang
Ých seh das ende meines lichts
Songtexte ich bleibe immer in dir und gefangen (oh bitte nicht)

Ých seh nicht nur ein' untergang
Songtext ich seh das ende meines lichts
Ých bleibe immer in dir und gefangen (oh bitte nicht)
Lyrics
[Bridge]
Der stolz frisst dich auf
Vergessen wirst du es nie
Lyric dumm wie ich war, wirst du nicht sein (oh bitte nicht)
Liedertexte und du wirst gehen, ich weiß

[Refrain]
Sag mir, dass du's verstehst, wenigstens, dass du gehst
Liedertext warte bitte warte bitte warte, ich würd' alles tun
Alle sag mir, dass du's verstehst, wenigstens, dass du gehst
Warte bitte warte bitte warte, ich würd' alles tun
Muhabbet alles tun, alles tun, alles tun, alles tun

[Part 2]
Erlaube mir das letzte mal dir zu sagen, dass ich dich lieb
Alles wenn ich jetzt versage, vergiss, dass es mich gibt
Aber gib mir eine chance, bitte eine chance, komm vergib mir
Noch einmal
Tun ich würd' alles tun

[Prebridge]
Ých seh nicht nur ein' untergang
Songtexte ich seh das ende meines lichts
Ých bleibe immer in dir und gefangen (oh bitte nicht)
Songtext
Ých seh nicht nur ein' untergang
Ých seh das ende meines lichts
Lyrics ich bleibe immer in dir und gefangen (oh bitte nicht)

[Bridge]
Der stolz frisst dich auf
Lyric vergessen wirst du es nie
Dumm wie ich war wirst du nicht sein (oh bitte nicht)
Liedertexte und du wirst gehen, ich weiß

[Refrain]
Sag mir, dass du's verstehst, wenigstens, dass du gehst
Liedertext warte bitte warte bitte warte, ich würd' alles tun
Alle sag mir, dass du's verstehst, wenigstens, dass du gehst
Warte bitte warte bitte warte, ich würd' alles tun
Muhabbet
Sag mir, dass du's verstehst, wenigstens, dass du gehst
Warte bitte warte bitte warte, ich würd' alles tun
Alles sag mir, dass du's verstehst, wenigstens, dass du gehst
Warte bitte warte bitte warte ich würd' alles tun


Më Shumë Këngë Nga Muhabbet:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet