Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Muhabbet - Buna Canim Nasil Alisir

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buna Canim Nasil Alisir".
3. Video është e këngës "Buna Canim Nasil Alisir", por nuk këndohet nga Muhabbet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muhabbet - Buna Canim Nasil Alisir  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/10/2008

2008-10-03T15:42:16+00:00Refr.
Buna canim nasil alischir,buna yürek nasil dayanir.
Buna canim nasil alischir,buna yürek nasil dayanir.

Ayirdilar seni benden,kopardilar can evimden,renkarenk
dünyami karaltdilar benim birden.Ayirdilar seni benden,
kopardilar can evimden,renkarenkdünyami karaltdilar
benim birden.

Refr.
Buna canim nasil alischir,buna yürek nasil dayanir.
Buna canim nasil alischir,buna yürek nasil dayanir.

Bunu nasil unuturum,kendimi nasil avuturum.Kanlbim
tek bir baschina yanlis kalbler Limaninda.Bunu nasil
unuturum,kendimi nasil avuturum.Kanlbim
tek bir baschina yanlis kalbler Limaninda.

Refr.
Buna canim nasil alischir,buna yürek nasil dayanir.
Buna canim nasil alischir,buna yürek nasil dayanir.

Arkandayim derdin,yanindayim derdin inandim,
sana kandim,yandim.Arkandayim derdin,
yanindayim derdin inandim,sana kandim,yandim.

Refr.(8mal)
Buna canim nasil alischir,buna yürek nasil dayanir.
Buna canim nasil alischir,buna yürek nasil dayanir.
Buna canim nasil alischir,buna yürek nasil dayanir.
Buna canim nasil alischir,buna yürek nasil dayanir.
Buna canim nasil alischir,buna yürek nasil dayanir.
Buna canim nasil alischir,buna yürek nasil dayanir.
Buna canim nasil alischir,buna yürek nasil dayanir.
Buna canim nasil alischir,buna yürek nasil dayanir.


Më Shumë Këngë Nga Muhabbet:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet