Muhamed Gatali
Muhamed Gatali

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Muhamed Gatali është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 16 Shtator 2022, Muhamed Gatali publikon videoklipin "Dashnia E Nenes". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0