Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meli Popovci

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Muhamer Popovci
BIOGRAFIA: Meli Popovci është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 12 Korrik 2017, Fatlume Popovci publikon videoklipin "Ti Dashnis Nuk Ja Din Vleren", në bashkëpunim me Meli....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vedat Gashi

Visar Hajrullaga

Idriz Binaku

Bashkimi

Ismajl Rexha

Roland Hoxha

Shpend Kerleshi (Pena)

Shaip Sherifi

Afrim Guraziu

Buqe Shira

Tags: Muhamer Popovci, Meli, Meli Popovci


Komente mbi këtë artist