Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muhamet Sejdiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Muhamet Sejdiu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Në Dhjetor 2008, Muhamet Sejdiu merr pjesë në Zhurma Show 2008 me këngën "Bukuria Vret". Më datë 12 Nëntor 2011, Muhamet Sejdiu publikon videoklipin "E Lezetshme". Në vitin 2014, Muhamet Sejdiu publikon albumin "Ma Jep Dorën S'bon Mekat". Më datë 9 Korrik 2015, Muhamet Sejdiu publikon videoklipin "Ma Jep Dorën Sbën Mëkat". Në vitin 2016, Muhamet Sejdiu, Migjen Nikoliqi & Qumilat publikojnë albumin "Live 2016". Në vitin 2017, Muhame...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

1 🔥Qumilat Live 100% (2017)

Live 2016 (2016)

Ma Jep Dorën S'bon Mekat (2014)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bashkim Spahiu

Arbnor Bashota

Ahmet Mehmeti

Bimi Mustafa

Florimi

Ruzhdi Durmishi

Fani (M)

Burim Bytyqi

Qamil Hondozi

Astrit Zikolli

Tags: Muhamet Sejdiu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet