Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muhamet Sejdiu - Bukuria Vret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

nuk kaloj me dal npranvere
ah medet per muu pranvera po vonon
lule bore kesaj heree nuk po qel per muu zemra po vajton
dallendyshet nuk po kthehen
nuk do tlufturojn ky dimer shum u zgjat
dhe niher zemra po thehet
nga ajo qe doo zemren pa fat

ref:

e kam dit krejt qa do mem gjet
e kam dit se bukuria vret
je shum e bukur bukur e bukur per me tlan vet2(x)

Ky tekst u dërgua nga Drilon JahdautiPublikimi: 01/12/2008
Festivali: Zhurma Show 2008


Muhamet Sejdiu - Bukuria Vret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bukuria Vret".
3. Video është e këngës "Bukuria Vret", por nuk këndohet nga Muhamet Sejdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muhamet Sejdiu:


Komente 1