Më mbaj mend (për 1 muaj)


Muharrem Ahmeti - Nuk Besoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Besoj".
3. Video është e këngës "Nuk Besoj", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muharrem Ahmeti - Nuk Besoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

08/03/2011

2011-03-08T17:18:46+00:00Me kan thene nese sheh kur nje yll pikon,
ate deshire qe e ke ta ploteson. (2 x)
Por nuk qenka e vertet vetem fjale e kote,
perseri ne syt e mi ngelen vetem lot. (2x)

Ref:Kam besu ne dashuri po prej sot nuk besoj,
kete dashni qe e kam pas shpirt e zemer mi lendoj.(2x)

Me kan thene dashuro se ma mir nuk ka,
por ne fund kete te mir e kam pa.(2x)
Por nuk qenka e vertet vetem fjale e kot,
perseri ne syt e mi ngelen vetem lot. (2x)

Ref:Kam besu ne dashuri po prej sot nuk besoj,
ket dashni qe e kam pas shpirt e zemer mi lendoj


Ky tekst u dërgua nga  Arlinda
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet