Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Muharrem Ahmeti - Dridhe


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/12/2008

2008-12-06T09:32:19kur vjen vera, gocat i djeg djelli
dhe ne bohem na si cokollata
robat plazhe gjyr me qeli
ma mir rrini goca neper qadra
kur vjen vera, goca i djeg djelli
dhe ne bohem na si cokollata
robat plazhe gjyr me qeli
ma mir goca rrini neper qadra

Ref: Dridhe goce bellin dridhe ti dridhe ti
plazhi dhe muzika te bojn mir te bojn mir
nuse do digjesh ta them un ta them un
plazhi dhe dashnija te djegin shum te djegin shum

ja nont muj na iku mendja fare
goca kan siklet dhe jan rendue
sikur tishte viti gjith behare
gocat qunat sdo ishin martue(2x)

Ref: Dridhe goce bellin dridhe ti dridhe ti
plazhi dhe muzika te bojn mir te bojn mir
nuse do digjesh ta them un ta them un
plazhi dhe dashnija te djegin shum te djegin shum(2x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...