Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Muharrem Ahmeti - Oh Moj Qik

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oh Moj Qik".
3. Video është e këngës "Oh Moj Qik", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muharrem Ahmeti - Oh Moj Qik  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/12/2008

2008-12-06T08:32:19+00:00oh moj qik syrin si rrush
sa pranvera i ke mbush(2x)

paske motra e vllazni
mos u plaksha pa tmar ty(2x)

Ref: shum motra shum vllazni
me prit rren sbohem rrazi
hajde qik sa tjet kysmet
ne dy rrenin e bojm vet(2x)

hajt se ke me mbet ne shpi
askush gajlen sta mban ty(2x)

hajde qik me illa shkurt
nanes babes mos ju tut(2x)

Ref: shum motra shum vllazni
me prit rren sbohem rrazi
hajde qik sa tjet kysmet
ne dy rrenin e bojm vet(4x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet