Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Muharrem Ahmeti - Ah Le Lej Lej  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/06/2014

2014-06-23T18:08:45

Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash Nga Super Sonic"
Një të dashur që unë kisha
por tani unë kam dy

E para shkonte ajo me djem
qudi që kishte koh perblem

Por s'kaloj gjat dhe unë fillova
unazën tan unë e shkatrrova(2x)

Ref.
Ah le lej ah le lej(4x)

Një shoqe mvjen edhe më gjen
me tjetrin vjen e kercen

NJë shoqe vjen e më gjen
me tjetrin vjen e kërcen

A moj katil a moj katile
ti zemrën tim qma ke coptu

A moj katile a moj katile
ti zemrën tim qma ke vra

Ref.
Ah le lej ah le lej(4x)


Ky tekst u dërgua nga Driton
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet