A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Muharrem Ahmeti - Me Fal


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/04/2013

2013-04-08T13:48:35

e sa katile u tregove jaman....
si ste erdhi pak gjynah.....(2x)

un jam.....
o moj jaja.....
me dogje gjall...
o mja... o moj mja ja....

me dogje gjall e hapa zemren dhe dy fjale te thash...
vetem ty te dua ne ket dynja....(2x)

o mja.... o moj mja ja....
me dogje gjall... o mja o moj mja ja...
me dogje gjall... me dogje gjan...
me dogje gjall....me dogje gjall....
me dogje gjan.... me dogje gjall...


Lyrics submited by Emir
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019