Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Muharrem Ahmeti - Vajza Me Sy Te Shkruar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7

Komente

1 🔥

20/07/2012

2012-07-20T20:58:10+00:00

Këngë e albumit:

"Mihone"

Këngë e albumit:

"Mega Hite Super Star (Vol.2)"
Vajz me sy te shkruar kush te zemru
Nena ose baba te kan fol per mu 2x

T'dashuruar un e ti jemi tfort ne dashuri
Na ndihmo moj Perendi ne gjithmon te jemi ni 2x

Mos i degjo fjalet qe ti thon per mu
Se un dashurin ty ta kom dhuru

T'dashuruar un e ti jemi tfort ne dashuri
Na ndihmo moj Perendi ne gjithmon te jemi ni 2x

Mos e mundo veten mos me mundo mu
Eja bashk te ikim diku larg me shku 2x

T'dashuruar un e ti jemi tfort ne dashuri
na ndihmo moj Perendi ne gjithmon te jemi ni 2x

T'dashuruar un e ti jemi tfort ne dashuri
na ndihmo moj Perendi ne gjithmon te jemi ni 2x


Ky tekst u dërgua nga  zemra
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet