Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Sa Katile Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

mmm... eee...

e Sa katile u tregovee jama
si ste erdhi pak gjynah aaa
e sa katileee u tregovee jaman
si s'te erdhi pak gjynah

o ja o moj e imja
me dogjee gjall
ja... o moj ja... ja...
me dogje gjall.....

ma hapi zemren dhe dy fjal mi thaa
vetem ty te dua ne ket dynja...

hapa zemren dhe dy fjal ti thaash
vetem ty te duaa ne ket dynjahh...

oja o moj e imja
me dogjee gjall
ja o moj imja
me dogje gjall
me dogje gjall
me dogje gjaaall


Ky tekst u dërgua nga Nora

Muharrem Ahmeti - Sa Katile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Katile".
3. Video është e këngës "Sa Katile", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0