Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Muharrem Ahmeti - Kalojm-Kalojm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalojm-Kalojm".
3. Video është e këngës "Kalojm-Kalojm", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Muharrem Ahmeti - Kalojm-Kalojm Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

24/04/2009

2009-04-24T12:18:06+00:00Kalojm kalojm moj edhe ket vit
pa ty mkaluan shum nate e dite.

Vajzo mekatet shkurt ti kujtoj
me lot ne sy kur po vajtoj,kur po vajtoj,jo jo sbeson mos se bon mahi
Gjithmon mendova se pom don se pom don,si nuk pate pak gjyhan ti prej meje me u nda,si nuk pate pak gjuhan ti prej meje me u nda...

Kalojm kalojm moj edhe ket vit pa ty mkaluan shum nate e dite./2x

Ndoshta sherohem tuj pi raki
pse sme kalon kjo jete pa ty
Kjo jete pa ty...
Ndoshta haroj princesh moj ket dite te zes,kur me shkove e pa bes e pa bes.Gjith ka ndodhur si ne prall me magji na paskan ndare../2x

Kalojm kalojm moj edhe kete dit,
pa ty mkaluan shum nate e dite../4x


Ky tekst u dërgua nga Meli
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë