Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Muharrem Ahmeti - Tash Pa Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Aferdita"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tash Pa Ty" kënduar nga Muharrem Ahmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Muharrem Ahmeti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Marjust Lumci. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sa te lehta jan premtimet kur ne gzim thuhen n'dashni shpejt harrohen mbrapa hidhen krejt po shuhen bahen hi 2x

Ref:
Te dy bashke the pergjithmone e tash mbeten veç si fjale na z'do t'jena si dikur ... Jo nuk dite aspak mem dashte

Ti dashnis rrugen ja ndale gjana t'kota ty t'kan gzu tash pa ty jam ma i lumtun ç'ka ke pase se ke vlersu. 2x

Ref:
Te dy bashke the pergjithmone e tash mbeten veç si fjale na z'do t'jena si dikur ... Jo nuk dite aspak mem dashte 2x

Ti po vune por s'po shqetsohem se nga vujtja i dhashe fund kush lendoj do te lendohet jo gjithmon rradhen kam unë 2x

Ref:
Te dy bashke the pergjithmone e tash mbeten veç si fjale na z'do t'jena si dikur ... Jo nuk dite aspak mem dashte 2xMë Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet