Më mbaj mend (për 1 muaj)


Muharrem Ahmeti - Ne Martesen Tende Thirrem E Dashur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Martesen Tende Thirrem E Dashur".
3. Video është e këngës "Ne Martesen Tende Thirrem E Dashur", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muharrem Ahmeti - Ne Martesen Tende Thirrem E Dashur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

02/03/2008

2008-03-02T00:52:29+00:00ne martesen tende thirrem e dashur edhe pse sdo te mundem kete ta perballoj me te shiku me tjeter me fustan te bardh ma mir qelu tok dheu tme mbuloj 2x.
tash ti po martohesh qdo gje ka marr fund kam ngul syt me ni ven ethet me kan kap ma ke bo me hile me ke lan kerkun para zotit te madh ke mem dhan gjevap 2x.
smund te shoh prej lotve qe me kan vershu a e mban mend mori vajz bes me pate dhan tash ke ulur koken sikur nuk me njeh edhe pse ten jeten bashk me mu je kan 2x.
tashti po martohesh qdo gje ka marr fund kam ngul ethet me kan nxan ma ke bo me hile me ke lan kerkun para zotit te madh ke mem dhan gjevap


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë