Më mbaj mend (për 1 muaj)


Muharrem Ahmeti - Isha Ne Vetmi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Isha Ne Vetmi".
3. Video është e këngës "Isha Ne Vetmi", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muharrem Ahmeti - Isha Ne Vetmi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente

Asnjë Koment

10/05/2017

2017-05-10T09:47:57+00:00isha ne vetmi tuj mendu per ty
e ne ate moj rash ne dashuri cka u bo se di moj xhuli mos me le nvetmi kthehu prap ti ke un se te dua shum

si ste vjen gjynah mos tmendosh per mu kur e di moj xhuli se sa un te du

Cka u bo se di moj xhuli mos me le nvetmi ktehu prap ti ke un se te dua un

rrug te gjat un mora ne gurbet me shku por kjo zemra ime s'mundet me t'harru

Cka u bo se di moj xhuli mos me le nvetmi kthehu prap ti ke un se te dua un


Ky tekst u dërgua nga  adnani
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet