Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Shpirtin tim ma le te qet
me per ty s'mendoj
Shpirtin tim ma le te qet
me per ty s'mendoj
2x
ditet me ty qe i kalova
shpejt do ti harroj
edhe dielli nuk lind
per ty perendoj
2x
Shko shko ,shko ti sa me larg
Shko shko ,shko ti sa me larg
Shko shko, shko ti sa me larg
Dashuria ime nuk kthehet prap

Kalun disa ore e dite
perkulesh je pendu
Kalun disa ore e dite
perkulesh je pendu
2x
Te shkon zemra si akull
syt dojn met shiqu
dot jesh me e lumtur ti pa mu

2x
Shko shko, shko ti sa me larg
Shko shko, shko ti sa me larg
Shko shko ,shko ti sa me larg
Dashuria ime nuk kthehet prap


Ky tekst u dërgua nga Medina

Muharrem Ahmeti - Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0