Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Ti Ma More Zemren Time Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ti ma more zemren mua,
ti moj ma coptove,
ti ma more zemren mua,
ti moj ma coptove......
Si ste vjen gjynah per mua,
ti moj katile,
si ste vjen gjynah per mua,
ti moj katile..........
Dua te jem gjithmone me ty,
pse me le ne vetmi,
dua te jem gjithmone me ty,
pse me le ne vetmi.....
Do te dua moj zemra ime,
deri sa te vdes,
do te dua moj zemra ime,
deri sa te vdes.....
Pse me ben mua te vua,
pse me ben te qaj,
pse me ben mua te vua,
pse me ben te qaj.....
Ty ta fala jeten time,
large jeton nga zemra ime,
ty ta fala jeten time,
large jeton nga jeta ime.....
Lelelelelelelele lej lelelelelelelele,
lelelelelellelele lej lelelelelelelele.....


Ky tekst u dërgua nga Ani

Muharrem Ahmeti - Ti Ma More Zemren Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ma More Zemren Time".
3. Video është e këngës "Ti Ma More Zemren Time", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0