Më mbaj mend (për 1 muaj)


Muharrem Ahmeti - Ani,Ani Çike

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani,Ani Çike".
3. Video është e këngës "Ani,Ani Çike", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muharrem Ahmeti - Ani,Ani Çike  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Aferdita"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00Ani ani qik moj se tvjen dita ti pishmonit ke mej ra , ani ani luj e ke me pa se me mu ke rra n'bela.

Ani ani qik moj se tvjen dita ti pishmonit ke mej ra , ani ani luj e ke me pa se me mu ke rra n'bela.

Sa shum qik qe mke ashtis me mu loj e ke nis e kimetin sma ke dit tash don ti men mem shit .

Sa shum qik qe mke ashtis me mu loj e ke nis e kimetin sma ke dit tash don ti men mem shit .

Ani ani qik moj se tvjen dita ti pishmonit ke mej ra , ani ani luj e ke me pa se me mu ke rra n'bela.

Ani ani qik moj se tvjen dita ti pishmonit ke mej ra , ani ani luj e ke me pa se me mu ke rra n'bela.

Ja i vdekur ja i gjall hakun un do ta mar e per neser nuk ta lo hajt qik tash ti duro .

Ja i vdekur ja i gjall hakun un do ta mar e per neser nuk ta lo hajt qik tash ti duro .

Ani ani qik moj se tvjen dita ti pishmonit ke mej ra , ani ani luj e ke me pa se me mu ke rra n'bela.

Ani ani qik moj se tvjen dita ti pishmonit ke mej ra , ani ani luj e ke me pa se me mu ke rra n'bela.

(JALELLL JALELLL OFFF OOOFFF, ANI ANI QIK SE VJEN DITA TI PISHMANIT KE MEJ RRAAAAAAA ANI ANIK LUJ E KE ME PAAAAAAAA SE ME MUUUUU KE RRAAAAAAA N'BELAAAAAAAAA)


Ky tekst u dërgua nga Sara
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet