Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Muharrem Ahmeti - Nuse Je Duke Shkuar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Fejesa"

Këngë e albumit:

"Eja Eja"
sii kalova rruges sateeee pash dasmoret tuj vallzuuuuuu sdeshtaaa syvee meee i besuuuuuuu seee sottt nusee jee tuuu shkuuuu......si kalova rruges sate pash dasmoret tuj vallzu sdeshta syve me ju besu se sot nuse je tu shkuuu.....
(2x)
qysh ke mujt moj fanatikee ket dashnorit me ja boo qysh je bo rasi moj zemer ti nga une me u nda mkee renuu sa shum me ke renuuu kur te pash ne der se nuse je tu shku
(2x)

thash se tbona qik per veti po ti tiert i ke ndegjuu ka met vra e mira ime ket nuk duhesh me harru
(2x)
qysh ke mujt moj fanatike ket dashnorit meja ba qysh je ba rasi moj zemer ti nga une me u nda mkeee renuuu sa shum me ke renuu kur tkam paa ne der se nusee je tu shkuu
(2x)


Ky tekst u dërgua nga Ee Trentaaaaa
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet