Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Shuj Shuj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

hallall moj i qoft
asaj nane ty qe tka lind,
hallall moj i qoft
asaj nane ty qe tka lind,
flokt ngjyr ari moj,
e shtatin siselvi,
hajde ndalu qik
e mos ban mahi,
flokt ngjyr ari moj
e shtatin si selvi,
hajde ndalu qik
e mos ban mahi,

ref 2x:
Shuj, shuj, shuj
me fjal mos me gjuj,
ndal, ndal
veq nje her met pa
hajde rri me mua dashuri
do ti fal moj tok e shpi

hajde rri me mua
do ti fal moj tok e shpi

Pas teje dot vi
neper bor edhe neper shi,
pas teje dot vi
neper bor edhe neper shi,
n'or t'mesimit moj,
ment i kam tek ti

ref 2x:
Shuj, shuj, shuj
me fjal mos me gjuj,
ndal, ndal
veq nje her met pa
hajde rri me mua dashuri
do ti fal moj tok e shpi

hajde rri me mua
do ti fal moj tok e shpi

Ky tekst u dërgua nga  lindaPublikimi: 28/10/2012


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0


Muharrem Ahmeti - Shuj Shuj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shuj Shuj".
3. Video është e këngës "Shuj Shuj", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.