Më mbaj mend (për 1 muaj)


Muharrem Ahmeti - Pasha Bella
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pasha Bella".
3. Video është e këngës "Pasha Bella", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Muharrem Ahmeti - Pasha Bella Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

04/06/2009

2009-06-04T09:15:28+00:00mandi gilavava oo ervin hoxhi
mandi gilavava ee ervin hoxhi
oh ti gilali none lele basha Bella
o gilani none basha Bella

mani sybardhi oo basha Bella
mani lo sybardhi basha Bella
o saksofoni none te pa shovella
o saksofoni none te basha Bella

mani lo mani oo te gilavela
mani lo mani lale o te gilavela
erdha mandi erdha o me adsybardhin
ervin hoxhin karshi floriani
ajde mandi ajde knoje pak nishtulen
ajde mandi ajde knoje pak nishtullen

te gilavava oooo enishtullake
te gilavavaoo ooo enishtullake
elovbin la ci nano o adsybardhi
kajo fani none of gilavella
oo flor mumajesi o nik serioz
o flor mumajesi o lele i con zone
alban rexhen nane gilavava
alban rexhen lele gilavava
o saro ujko none kaj te tovo
o saro ujko none kaj tetovo

ja pra njerez te mrekullueshem te gjithe boten keshtu behet muzika
te kesh pran te madhin ad sybardhin dhe gjigandin e shqiperis ervin hoxha
gjithaashtu te kesh jeten e studios te flor mumajesit


Ky tekst u dërgua nga Labi
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë