A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Muharrem Ahmeti - Nje Her


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/12/2011

2011-12-30T00:27:30

I tere trupiiii
po me dhemb
emrin tend kur permend.
Edhe vujtja
ma shume shtohet
se sdo te gjej me ne ate vend

Ref:
Nje her kam vdek
kur ty te lash
Dy her kam vdek
kur me s'te pash
dhimbjet si me porosi
me vine
me ke vra.
Tash mlendon
shtrati i that edhe dashuria e pa fat
afer zemres un te pres
por ti je larg..

Ne deren tende
po trokas
fytyr tjeter tash po shoh
dua me ty qe te flas
por pergjigja ishte:"JO"

Ref:2x
Nje her kam vdek
kur ty te lash
Dy her kam vdek
kur me s'te pash
dhimbje e gzim
e bera si femi
me ke vra.
Tash ndan
shtrati i thate
edhe dashuria e pa fat
afer zemres un te dek
por ti je larg!!!


Ky tekst u dërgua nga Gulu
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019