Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Muharrem Ahmeti - Toka Dridhet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Extra Tallava"

Këngë e albumit:

"Me Yjet E Tallavase"

Këngë e albumit:

"Me Mysafirë"
Toka dridhet kur po ec
ma ndan zemren ne dy pjes.

Cele gojen zemer
cka me bo per ty
me t´marr me t´cu ne shpi.

Ref:
Mendu krejt mi ka marr
ai bel i holl
me t´pa per cdo dit
nuk me behet boll

Krejt me ti ble
se kursej as veten
kur te me harxhohen paret
ta fali dhe jeten.

Dicka keq per ty mem than
t´mallkon dielli me gjith hane.

Cele gojen zemer
cka me bo per ty
me t´marr me t´cu ne shpi.2x

Ref:
Mendu krejt mi ka marr
ai bel i holl
me t´pa per cdo dit
nuk me behet boll

Krejt me ti ble
se kursej as veten
kur te me harxhohen paret
ta fali dhe jeten.

Mix Tallava...

Ref:
Mendu krejt mi ka marr
ai bel i holl
me t´pa per cdo dit
nuk me behet boll

Krejt me ti ble
se kursej as veten
kur te me harxhohen paret
ta fali dhe jeten.


Ky tekst u dërgua nga Gulu   saramk
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet