Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Per Dashurine  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/10/2013

2013-10-31T09:17:45+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Dashurine" kënduar nga Muharrem Ahmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Muharrem Ahmeti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Afrim Muciqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Poe kendoj kengen kenge per dashuri2x
Vec per mu moj qike ani vec per ty2x

Sa te dua dua vec une te kam2x
Se pa ty moj qike vallah hiq nuk ban2xMë Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet