Më mbaj mend (për 1 muaj)


Muharrem Ahmeti - Je Ma E Mira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Ma E Mira".
3. Video është e këngës "Je Ma E Mira", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Muharrem Ahmeti - Je Ma E Mira Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/03/2013

2013-03-04T21:09:21+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Je Ma E Mira" kënduar nga Muharrem Ahmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 6 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
6

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Chajlan-g - Je Ma E Mira

Ref: 2x

Je ma e mira n`club Un n`sy po ta thom
Je ma e veqant jo s`të ndroj me askond
Sonte po du Vetëm ty po t`du
Je ma e mira sOnte për mu

Enis aKa Krali:

Je ma e mira Knej bejb hej Dont stop(stap)
Krejt shek shek Lady je ma e mira n`club
Po dukeh shum Nice(Najs) T`kisha shkri sikur ice
Shek shek Lady You are so nice
Okay yo okAy Lady dont stop
Kur je ti n`club qdo her e bon qart
m`Tranon kUr m`shikon
zemër t`ha si bombon
Je ma e mira lady besom
Luje bone Hot me ket reggaeton
Se po ta kalLi cLubin qashtu qysh ti don
Zemer besom Zemer kuptom
1 nat me kon me mu asniher sum haron
Okay hej Natën ta nxej Dridhe ti zemer se veq ty
t`kom ne shej Okay hej per mu je okay
Afrohu me ta kic qat buzz o heyy..

Ref: 2x

Je ma e mira n`club Un n`sy po ta thom
Je ma e veqant jo s`të ndroj me askond
Sonte po du Vetëm ty po t`du
Je ma e mira sOnte për mu

LiL-ONe:

Yoo qe ku jom qe Ku jom
edhe une di me flow
Qaty bitch ku ka nejt
Une e boj gangsta show
Për qata mos u habit për qdo dita ta boj 1 hit
Dridhe sille MaxiMum Për qata mos u halit
Qeshtu rreni po vazhdon e ti mu pom bllokon
Qyshtu e kallim na ma shum? Qe e bojm me reggaeton ..Dalim shetisim me kerr Ku mrIj ne shpi a po Më mer KadaL stoP bukuroshe Nuk jom djal qaq pa sher shek shek po ta thot
Edhe un pe shof ket sen Po t`kshyri drejt n`sy veq 1 puthje a pom Len..Yes Yes po me thot e u shkri si sheqer T`lutna tani ma na`ton
Qe qaty koka terr E di qysh don ti e di qysh pranon ti kur je n`dor tem si bomb explodon ti
Stop naL ma kadaL se Jom bo Jo`normaL
Je ma e mira Lady dridhe mos u naL..

Ref: 2x

Je ma e mira n`club Un n`sy po ta thom
Je ma e veqant jo s`të ndroj me askond
Sonte po du Vetëm ty po t`du
Je ma e mira sOnte për mu

Alban aKa UjKu:

Shek Shek Bejbe je ma e mira
Jo ty nuk të ndoj as me 1000 lira
Je shum e veqant lady je je ka m`shkrin
comon comon i Am the king
I am the One T`kisha honger si bombon
hec ti me mu se e di qe po ta don shum crazy po dukesh n`stil kur po t`shof qeshtu na vina senin ta kallim siLle me mu e luje bonita comon with me i love you chikita Stilin dukat afrohu ma ngat
Pe shof qe po tA thej bone sa ma hot
Kur une jom n`bin krejt femrat po qohen veq me 1 zo zo Krejt n`kom po qohen...

Ref: 2x

Je ma e mira n`club Un n`sy po ta thom
Je ma e veqant jo s`të ndroj me askond
Sonte po du Vetëm ty po t`du
Je ma e mira sOnte për mu..

Shyhrete Behluli - Je Ma E Mira

Ref:
Je ma e mira, je ma e mira
- na tranove sonte krejt
Je ma e mira, je ma e mira
- me nejt shtremt e me fol drejt

Luj, luj edhe lshoj floket fije - fije
- luj, luj gjitha shoqet hinen nder hije
Me pas dit tjerat me vallzu
- moti kishin dal me ty me lu
veq po tuten me u krahasu me ty

Ref...x2
Je ma e mira, je ma e mira
- na tranove sonte krejt
Je ma e mira, je ma e mira
- me nejt shtremt e me fol drejt

Luj ,luj - shtatin tënd askush nuk e pati
- luj, luj - edhe shoqet plasen nga inati
Me pas dit tjerat me vallzu
- moti kishin dal me ty me lu
veq po tuten me u krahasu me ty

Ref...x2
Je ma e mira, je ma e mira
- na tranove sante krejt
Je ma e mira, je ma e mira
- me nejt shtremt e me fol drejt

...

Ref...x3
Je ma e mira, je ma e mira
- na tranove sante krejt
Je ma e mira, je ma e mira
- me nejt shtremt e me fol drejt
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë