Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Pak Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  9

Moss... mos kerko te kthehem prap
Te shuaj un cdo gabim qe mfale ti
Joo se pranoj un largesin ne ❤ nuk kam qetsi as dashurii

Jo mos kerko te jesh e imja
Ndjenj e shpirtit tim
Ne kte bot je ti
Dhe vec ti taniiRef
Te dua prap jo sjam arsye
Nuk dua tjemi si m par
Un e kuptova se kush je
Nga ty nuk dua asnje fjal
Pa ty do jem tani
Te jetoj jeten time ne vetmi
Nuk dua tja di per asnje njeri


Fjal... fjal jan vec ndjenjat qe ke
Kur zdite ne zemer tkesh pak dashuri
Kam...kam nevoj un qe te them "ti ishe ajo ndjesi qe mfale jet"

Jo mos kerko te jesh e imja
Ndjenj e shpirtit tim
Ne kte bot je ti
Dhe vec ti tanii

Reff

Te dua prap jo sjam arsye
Nuk dua tjemi si m par
Un e kuptova se kush je
Nga ty nuk dua asnje fjal
Pa ty do jem tani
Te jetoj jeten time ne vetmi
Nuk dua tja di per asnje njeri
X2


Ky tekst u dërgua nga Puffa Bebu AnjezaeMuharrem Ahmeti
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/08/2018
Muzika: XOXO


Muharrem Ahmeti - Pak Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pak Dashuri".
3. Video është e këngës "Pak Dashuri", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0