Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Pishman Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa her t'kan sha,
Aq her un kam qa,
M'kan rënu me fjal,
N'zemër më kan vra

Më kan thën me ty me u pa,
Më kan thën me ty me u nda
Më kan thën 1000 fjal
Largohu nga ai se nuk ësht për ty

E tash jam pishman,
Që askënd se kam ngu,
Për me u nda me ty,
Krejt bota ësht mundu

Dhe më nfund edi
Që ti s'ishe për mu


Muharrem Ahmeti - Pishman
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pishman".
3. Video është e këngës "Pishman", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0