TEKSTESHQIP

Muharrem Ahmeti
Hajde Hajde Moj Bukuri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Hajde Moj Bukuri" kënduar nga Muharrem Ahmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.