TEKSTESHQIP

Muharrem Ahmeti
Kjo Buka E Gurbetit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kjo Buka E Gurbetit" kënduar nga Muharrem Ahmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.