TEKSTESHQIP

Muharrem Ahmeti
Meli Meli (Versioni 2)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Meli Meli (Versioni 2)" kënduar nga Muharrem Ahmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.